Grynas Sodas | Visos aplinkos priežiūros ir tvarkymo paslaugos
15397
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15397,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

Pastovi aplinkos priežiūra

Atsibodo po darbo dienos ir vėl plušėti savo kieme? O galbūt vieni nebesuspėjate prižiūrėti savo aplinkos? Galime perimti dalį arba visus aplinkos tvarkymo ir priežiūros darbus į savo rankas. Vilniaus rajone prižiūrime aplinką tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims.

Vejos pjovimas;
Vejos aeravimas, skarifikavimas, tręšimas (tręšimo plano sudarymas);
Medelių genėjimas ir priežiūra (balinimas, purškimas nuo kenkėjų);
Gėlynų, alpinariumų priežiūra (papildymas mulčiumi, akmenukais, piktžolių išnaikinimas);
Trinkelių, takelių, aikštelių priežiūra (piktžolių ir samanų išnaikinimas);
Langų valymas;
Kurmių naikinimas (kurmių išgaudymas, išraustų vietų sutvarkymas);
Sniego valymas (anksti ryte, kad atsikėlus kiemas jau būtų švarus);
Lapų grėbimas;
Piktžolių naikinimas.

Gyvatvorių karpymas

Karpome visų tipų ir bet kokio aukščio gyvatvores. Galime suformuoti gyvatvorę pagal jūsų pageidavimus – palyginti, padailinti, drastiškai pažeminti ar sukurti įvairias unikalias formas.

Gyvatvores karpome su benzininiais įrankiais, tačiau, esant poreikiui nekelti triukšmo, galime dirbti ir su elektriniais įrankiais. Pagal jūsų poreikius, galime pasidalinti savo pastebėjimais ir patarimais dėl gyvatvorių priežiūros.

Pastovus gyvatvorės karpymas skatina jos tankėjimą, todėl ji atrodo vešlesnė.
Turėti gyvatvorę yra naudinga, nes ji apsaugo nuo dulkių, triukšmo bei suteikia jaukumo, privatumo.
Jei turite klausimų dėl gyvatvorės priežiūros ar karpymo – kreipkitės ir mes padėsime rasti abejoms  pusėms palankiausią sprendimą.

Vejos aeravimas ir skarifikavimas

Vejos skarifikavimas ar aeravimas 

* Užsisakant vejos skarifikavimą/aeravimą ir tręšimą, taikome nuolaidą.
Kaina

 • 5,5 Eur/aras. 

Skarifikavimas – procesas, kurio metu iš vejos pašalinami pertekliniai augalai, jų liekanos, taip suteikiant vejai daugiau galimybių gauti šviesos ir deguonies. Skarifikuojama specialiu benzininiu prietaisu – skarifikatoriumi, kuris specialiais peiliukais praretina veją, pašalindamas samanas, negyvą veją ir kitas liekanas.

Aeravimas – procesas, kurio metu žolėje yra padaromos įvairaus dydžio durtinės duobutės, siekiant pagerinti dirvožemio struktūrą bei aikštės tekstūrą. Tokiu būdu veja yra prisotinama vandeniu, deguonimi bei naudingosiomis medžiagomis, todėl šaknys tampa stipresnės, jos auga giliau ir suteikia žolei daugiau energijos.

*Po aeravimo ar skarifikavimo procedūros rekomenduojame veją patręšti trąšomis, kad veja sustiprėtų ir taptų tankesnė bei žalesnė.

Vejos tręšimas

 Vejos tręšimas

* Užsisakant vejos skarifikavimą/aeravimą ir tręšimą, taikome nuolaidą.
Kaina

 • 5,5 Eur/aras (taip pat, galime sudaryti tręšimo planą).

Veją, priklausomai nuo dirvožemio kokybės ir oro sąlygų, sezono metu būtina tręšti 3-4 kartus. Pavasarį naudojamos kompleksinės, azoto, fosforo ir kalio, trąšos, kurios skatina vejos augimą ir suteikia jai sodresnę spalvą. Sausais ir karštais vasaros mėnesiais vejos tręšti nereikia, nes, esant drėgmės trūkumui, trąšos gali „išdeginti“ veją. Rudenį veją reikia tręšti kompleksinėmis trąšomis, kuriose yra daugiau fosforo ir kalio. Tokia trąšų sudėtis stiprina žolės šaknų sistemą bei padeda joms pasiruošti žiemos sezonui. Kitos medžiagos, tokios kaip, kalcis, magnis, siera, geležis, yra mažiau reikalingos, tad jų nereikia naudoti taip dažnai. Po tręšimo veją reikia gerai palaistyti. Taip pat svarbu, vejas tręšti ir organinėmis trąšomis. Geriausiai tinka kompostas, mėšlas ar durpės. Organinėmis trąšomis geriausia tręšti rudenį ir pavasarį, paskleidžiant jas ant visos vejos ploto.

Vaismedžių, medžių genėjimas

Vaismedžių genėjimas;
Vaiskrūmių genėjimas;
Šakų genėjimas prie elektros laidų;
Aukštų šakų genėjimas su bokšteliu.

Vaismedžių genėjimo tikslas – tinkamai suformuoti vaismedį, reguliuoti jo augimą, derėjimą, pagerinti vaisių kokybę. Tai padarius, užauga norimos formos vainikas, galintis išlaikyti didelį derlių. Šakos būna tvirtesnės: atlaiko ne tik vaisius, bet ir stipresnes vėtras ar liūtis. Vaismedžiai bus sveiki ir gyvuos ilgai, jei bus pašalinamos ligų pažeistos šakos, formuojamas ne itin tankus vainikas. Dažniausiai susiduriame su noru riboti jų augimą, nes aukštus medžius sunku prižiūrėti, taip pat, kyla keblumų nuimant derlių. Dabar populiaru rinktis žemaūgius vaismedžius, kurie neužauga dideli, todėl juos galima lengviau formuoti. Geriausia, kai obelys ar kriaušės užauginamos iki 3-4 metrų aukščio. Nuolat prižiūrint ir laiku apgenėjus vaismedžius, galima lengvai išlaikyti norimos formos ir gerai saulės apšviestą vaismedžio šakų vainiką. Esant didelei darbų apimčiai dirbame visoje Lietuvoje.

Apleistų, apaugusių teritorijų tvarkymas

Ruošiame apleistus sklypus naujų pastatų statyboms, valome teritorijas tiek fiziniams tiek juridiniams asmenims. Teritorijų valymas gali būti sunkus ir sudėtingas darbas, tad patikėkite jį mums.

 

Apleistų sklypų ir sodų tvarkymas;
Apaugusių teritorijų tvarkymas;
Pakrančių tvarkymas;
Šiukšlių surinkimas;
Žemės darbai, žemės lyginimas ir t. t.;
 Medžių prie elektros laidų trumpinimas;
Apaugusių šalikelių, griovių valymas;
Šabakštynų ar krūmynų pjovimas;
Miško plotų valymas;
Medinių pastatų griovimas;
Aukštos žolės pjovimas;Kitų vietų tvarkymas.
* Atliekas galime išvežti, susmulkinti smulkintuvu ar supjaustyti ir sukapoti malkoms.

Esant didelei darbų apimčiai dirbame visoje Lietuvoje.

Medinių pastatų griovimas

Sodo namų griovimas;
Ūkinių pastatų ir apleistų namų griovimas;
Stogo ardymas;
Tvorų ardymas;
Statybinių atliekų išvežimas.

Iš pirmo žvilgsnio, medinio namo išmontavimo darbai gali atrodyti labai paprasti ir įmanomi pasidaryti patiems savarankiškai, bet, praktika rodo, jog tai nėra taip paprasta. Įprastai, tai nėra tik fizinis namo nugriovimas, bet ir darbai po to: atliekų, aplinkos tvarkymas. Griaunant taip pat gali iškilti pavojus dėl senų, namą laikančių, konstrukcijų. Taip pat, reikalinga patirtis, norint viską padaryti tvarkingai bei saugiai. Namas turi būti ardomas atskiromis dalimis, taigi, griaunant namą, rekomenduojama kreiptis į profesionalus, kurie žino kaip saugiai ir teisingai nugriauti namą bei paruošti tam tinkamus dokumentus. Medinius namus griauname tiek rankiniu, tiek mechanizuotu būdu.

Objekto apžiūra ir sąmatos sudarymas – nemokamai.
Padedame gauti leidimus griovimui.
Dirbame visoje Lietuvoje.

Apželdinimas

Sukuriame jūsų svajonių aplinką nuo idėjos iki įgyvendinimo. Patyręs dizaineris visada pasiruošęs jums pasiūlyti išskirtinių ir inovatyvių idėjų. Pasirūpiname visomis reikalingomis medžiagomis ir augalais.

Vejos apželdinimas;
Alpinariumų ir gėlynų apželdinimas;
Dizainerio paslaugos;
Gyvatvorės bei medelių sodinimas;
Daržo įrengimas;
Vejos atnaujinimas;
Alpinariumų, gėlynų priežiūra.

 Ekskavatoriaus, ir„Bobcat“  paslaugos

Kanalizacijos prijungimas;
Gręžimo darbai;
Tvenkinių valymas;
Tvenkinių kasimas;
Prūdų kasimas;
Žemės kasimo, stumdymo darbai;
Žemės formavimas ir šlaitavimas;
Sklypų formavimas, šlaitavimas;
Griovimo darbai;
Kelmų rovimas;
Kiti darbai.